Po 7 dniach trzeciego miesiąca – jest dobrze ;) Dużo zdjęć.

16866248345_56ec0f656a_o

Zapraszam na szybki wpis i trochę fotek 😉

Jak wspominałem drugi miesiąc działania nie wyszedł najlepiej, pierwszy był oczywiście bardzo dobry, a i obiecałem sobie, że trzeci będzie jak najlepszy. Co prawda wraz z jego początkiem dopadła mnie choroba, która spowodowała, że trening zrobiłem dopiero dziś, ale dieta była cały czas trzymana jak trzeba.

Tak więc po 7 dniach ów 3-go miesiąca (z którego 2 pierwsze dni były na sporych kaloriach) mamy ładny efekt w postaci 2.1 kg mniej. Oczywiście to tylko liczba, ale tak od 2 dni czułem bardzo wyraźnie jak… spadają mi gacie. Miłe uczucie. Rzecz jasna nadal jestem w wadze super ciężkiej, ale wszystko tak jak sobie rozplanowałem w sumie na 3 etapy jest jak najbardziej możliwe.

Dziś trening, który ładnie wyszedł, ciężary dość duże, jutro dalszy ciąg. Ogólnie – jestem zadowolony 😉

No i trochę zdjęć 😉

chleb orkiszowy kalorie

Chlebem orkiszowym tego nie nazwiemy, bo to byłaby zbrodnia, ale właściwie to… nie było nic na półce, a potrzebowałem jakieś pieczywo. To było najmniejszym złem, szkoda że nie było czegoś po prostu żytniego. W smaku dobry, bardzo napuchnięty, lekki wagowo więc zawsze to jakiś plus, że 1 kromka ważyła bardzo mało jeśli by rozpatrywać to na zasadzie „chcę zjeść dużo kromek, ale mało kalorii”.

 

chleb żytni kalorie migdały

Ten zdecydowanie lepszy chociaż jeszcze nie ideał. W smaku naprawdę super, a jak sobie zrobiłem go na ciepło w grillu elektrycznym to poezja 😉

 

hamburgery dieta redukcja kozy bielsko biała

Smażą się burgerki własnej roboty z mięcha mielonego.

 

odchudzanie jaja n szynce

Jaja, szynka, ser żółty. Poezja smaku :)

 

olej kokosowy mlekovita

olej kokosowy mlekovita kalorie

Nie jestem paranoikiem oleju kokosowego, ale używam go czasem do smażenia, bo w tej kwestii jest dobrym wyborem. Niedawno oglądając materiał Piotra Tomaszewskiego „Szmexy” i Bartka Jurkowskiego „Polish Fitness Freak”, w którym chłopaki świetnie odnieśli się do sytuacji w świecie fitness/diety/żywienia padło prześmiewcze stwierdzenie „nie robię 200 kg w przysiadzie, bo nie jem oleju kokosowego” (jakoś tak), które jest świetne! :) Zaprezentowany tutaj olej to rafinowana wersja z Mlekovity, którą znajdziecie w wielu spożywczakach i jest bardzo tani. Zapewne nie ma wielu „cudownych” właściwości jak nierafinowane, drogie oleje, ale jak wspomniałem – dla mnie to po prostu dobry produkt do smażenia obok masła klarowanego, smalcu czy oliwy z oliwek.

 

kasz orkiszowa

kasza orkiszowa kalorie dieta redukcja odchudzanie

Wybaczcie kolejne fotki zrobione szczoteczką do zębów. Ostatnio różne produkty, których nie jadłem, ale wiem że są wartościowe – sobie testuję.

Tak i było z tą kaszą, którą zjadłem z mięchem, warzywami, oliwą z oliwek – fotka poniżej. Nic do zarzucenia jej nie mam :)

kasza orkiszowa obiad mięso redukcja

 

 

qunia komosa ryżowa odchudzanie

quinoa komosa ryżowa kalorie węglowodany białko tłuszcze

To kolejny produkt w ramach testowania. Komosa ryżowa (quinoa) nie jest tania, ale faktycznie patrząc na jej bogactwo witamin/składników mineralnych – jest bardzo zdrowa.

Zjadłem oczywiście z mięchem, warzywami, oliwą z oliwek itd – jak widać poniżej. Była wporzo :)

quinoa dieta

 

warzywa mrożone hortex

warzywa mrożone na patelnię kalorie hortex

I tutaj jeszcze mrożone warzywka 😉

Podobne wpisy

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *