Pierwszy kryzys przyszedł dość szybko. Za szybko, ale już go pożegnałem…

Dishevelled waves

Jestem zawiedziony, ale pretensję mogę mieć tylko do siebie.

Pierwszy miesiąc był naprawdę bardzo dobry chociaż wiem, że mogło być coś lepiej, ale jestem z niego szczerze zadowolony.

Niestety w tym drugim coś zaczęło się psuć, miało być chwilowe poluzowanie, cieszenie się tym co się już „osiągnęło”, a na dobrą sprawę już prawie minęło 18 dni 2-go miesiąca, a ja stoję w miejscu czy nawet waga poszła w górę chociaż wiem, że to nie jest tak, że nabrałem nagle dużo tłuszczu.

Jestem zawiedziony, że taki większy kryzys złapał mnie tak szybko, że nie zahamowałem w porę, pewnie że mogę się tłumaczyć, że po tylu latach zaniedbań i tak nie jest źle, ale przecież nie o to chodzi!

Pewnie skończy się tak, że na koniec tego 2-go miesiąca po prostu odrobię straty, waga będzie taka jak po 1-szym miesiącu. No cóż – zawsze lepsze to niż jakaś totalna tragedia.

Mam nadzieję, że nauczka tym razem będzie skuteczna i już dalej będzie tylko dobrze. Myślę nawet, że na temat takich problemów u osób z nadwagą można by napisać kiedyś mocno merytoryczny artykuł. Chodzi mi o to, że jak ktoś długo długo się zaniedbuje to pewne rzeczy stają się nałogiem i powstaje pewien problem w głowie, problem psychiczny żeby to pokonać. Ale to kiedyś.

P.S. To nie jest też tak, że te 18 dni tylko się obijałem i obżerałem, ale nie tak miało być.

 

 

Póki co jeszcze kilka zdjęć :)

Domowej roboty burger wagi ciężkiej 😉

cheddar odchudzanie

Ser Cheddar nie jest tani, ale smakowo świetny.

cheddar kalorie dieta

Jak widać jest to bardzo kaloryczny ser, bardziej kaloryczny niż np. Gouda, bo ma zdecydowanie więcej tłuszczu. Oczywiście nikt nie każe nikomu jeść go kilogramami na raz 😉

Filet z kurczaka, rukola, inne warzywka, oliwa z oliwek, olej lniany.

sok mandarynkowy biedronka

Całkiem fajny soczek z Biedry.

kalorie sok mandarynka vital fresh

Wybaczcie jakoś tych fotek, znowu zrobione kaloryferem ;/

kiełbas z piersi

Kiełbasa z piersi kurczaka Morliny 93% (warto zwrócić uwagę, że to 93% mięsa to nie 93% mięsa z piersi kurczaka, bo mięsa z piersi jest tam bodajże 73%), jajka, feta, warzywa.

parówki z szynki nasze smaki

I jeszcze parówy z szynki Nasze Smaki z Biedry ;p

parówki z szynki nasze smaki kalorie skład

Znowu fotka kiepska, sorry :(

parówki tarczyński kalorie skład

A tu jeszcze inne parówki. Oczywiście ja ich nie promuję, nie twierdzę, że to jakiś super produkt! Niemniej czasem się zje, a jak już je kupuję to staram się żeby były w swojej nazwijmy to półce – z tej najwyższej czy wysokiej.

 

Pozdrawiam, miłego weekendu, walczymy dalej już na 100% :-)

Podobne wpisy

Rating: 5.0, from 1 vote.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *