Dzień 3 i Volcano ;)

odchudzanie-posilek-w-pracy-2017

Dziś kilka słów o napojach słodzonych, sokach, owocach, napojach light.

Waga rano

132,7 Kg czyli jest dobrze, waga leci. Zresztą nie może być inaczej na samym początku.

Trening

Nadal bez dodatkowej aktywności, ale jest to celowe.

Jedzenie

W rozpisce mamy cztery posiłki chociaż jak widać tak naprawdę były trzy. Fajnie, bo wyszło dużo białka, mogłoby być nieco mniej węglowodanów, ale i więcej kcal, ale jest git.

odchudzanie w 2017 roku

Posiłek 1

Posiłek, który pewnie niejeden nazwałby niedietetycznym, ale jak już wspominałem nie ma czegoś takiego jak jedzenie dietetyczne bądź nie – jeśli zjadasz za dużo kalorii to będziesz tyć, nawet jeśli to zdrowe jedzenie. I w drugą stronę – jak będziesz pilnował kalorii jedząc fast food to będziesz chudnął (pomijamy tutaj kwestie zdrowotne).

śniadanie dieta kiełbasa

redukcja ketchup

kotlin kalorie 60% mniej

Wczoraj wspominałem o dobrych jakościowo ketchupach, a tutaj jeszcze inny produkt, który może i mógłby mieć lepszy skład (mniej dodatków), ale generalnie jest to fajna opcja jeśli chcemy sobie dodać keczapu do smaku, ale mocno trzymają nas kalorie i węglowodany.

 

Posiłek 2

Jedzonko w pracy – mięcho, ryż, warzywa, oliwa z oliwek, musztarda, ketchup. Smakowało bardzo dobrze, a i wyszło ładne zdjęcie!

co jeść na diecie w pracy

Posiłek 3

Podobnie jak dzień wcześniej smaczne żytnie kanapki z filetem z kurczaka, warzywami, serem żółtym i dodatkami.

Posiłek 4 – napoje słodzone

Napoje słodzone, również soki owocowe, które wcale nie są jakoś specjalnie zdrowe jak wielu twierdzi – zawierają sporo węglowodanów, a dokładnie cukrów. Są to produkty, których można w siebie naprawdę sporo wlać, niemalże bez wpływu na łaknienie i sytość. W ten sposób można władować w siebie naprawdę sporo nadmiarowego cukru i kalorii.

Dlatego przede wszystkim trzeba pić wodę, soki od czasu do czasu najlepiej wycisnąć samemu (zawsze jednak cały owoc będzie lepszy od soku!), a jak ma się ochotę na coś extra to nie ma co się bać sięgać po napoje light słodzone słodzikami.

I tutaj właśnie mamy taką oto oranżadkę 😉

volcano na diecie

kalorie volcano

Pożegnanie

Dzięki za zapoznanie się z wpisem, pozdrawiam :-)

 

Wpis dotyczy dnia:  4 stycznia 2017

Podobne wpisy

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *